ERJ-kilpailut 01.07.2016

Viimeinen ilmoittautumispäivä 23.06.2016
Vastuuhenkilö Ireth VRL-03777
Järjestyspaikka Viisikko
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Luokkiin max 30 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen max kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostilla osoitteeseen irppasen@gmail.com
Otsikolla ERJ0201-210
Muodossa: 
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huom! Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia!

Luokat

1. 50cm
2. 50cm
3. 80cm
4. 80cm

Tulokset

1. 50cm 15/30
1. Miltsu (VRL-05564) - Bria Pip Pip VH12-017-0792  
2. Sonja.P (VRL-06588) - Damon Dalton KH VH11-017-0181  
3. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Janilla VH16-017-0156  
4. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Charlene VH15-017-0602	
5. Sonja.P (VRL-06588) - Alexander SVA VH13-017-0716 
6. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119 
7. Veera (VRL-14299) - Merituulen Kaiherrus VH15-018-0125 
8. Miltsu (VRL-05564) - VK Teddy Bear VH11-017-0694 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Saundra VH14-017-0453 
10. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lehtolapsi VH14-017-0497 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Oliver Twist v.d. Pirunkorpi VH14-017-0451 
13. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143 
14. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 
15. Em. (VRL-02816) - Vehkakorven Ceri 

2. 50cm 15/30
1. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143  
2. Sonja.P (VRL-06588) - Damon Dalton KH VH11-017-0181  
3. Sonja.P (VRL-06588) - Alexander SVA VH13-017-0716  
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Lasin Caitrìona VH14-017-0452 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tiilikan Lehtolapsi VH14-017-0497 
6. Em. (VRL-02816) - Vehkakorven Ceri 
7. Miltsu (VRL-05564) - VK Teddy Bear VH11-017-0694 
8. Miltsu (VRL-05564) - Carousel Rewa VH11-046-0089 
9. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002 
10. Veera (VRL-14299) - Merituulen Kaiherrus VH15-018-0125 
11. EmmiN. (VRL-03385) - Fazerina v.d. Gateaway VH16-017-0119 
12. EmmiN. (VRL-03385) - Sumusilmun Charlene VH15-017-0602	
13. Tuulia T. (VRL-00084) - CRS Scarlet Brigadier 
14. Miltsu (VRL-05564) - Bria Pip Pip VH12-017-0792 
15. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Janilla VH16-017-0156 

3. 80cm 22/30
1. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923  
2. Em. (VRL-02816) - Viisikon Merirosvo VH16-018-1128  
3. Siuri (VRL-11290) - PP’s Nasta Lento VH15-018-1596  
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531  
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kapina VH02-018-9184 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189 
7. Hazel (VRL-14333) - Valvur Rewa 
8. Sonja.P (VRL-06588) - Airi Margot 
9. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Brynhild Morbær VH14-053-0185 
11. Siuri (VRL-11290) - Usvatar HIP VH13-018-0676 
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530 
13. Miltsu (VRL-05564) - Viperclaw VH16-027-0004 
14. Veera (VRL-14299) - A.D. Canterberry VH05-035-9211 
15. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030 
16. Sonja.P (VRL-06588) - Danii Denís 
17. Veera (VRL-14299) - A.I. Pikkuvadelmavene VH14-018-1106 
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 
20. Sonja.P (VRL-06588) - Joosu Ginzia 
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085 
22. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593 

4. 80cm 22/30
1. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923  
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Brynhild Morbær VH14-053-0185  
3. Sonja.P (VRL-06588) - Joosu Ginzia  
4. Siuri (VRL-11290) - Usvatar HIP VH13-018-0676  
5. Veera (VRL-14299) - A.D. Canterberry VH05-035-9211 
6. Sonja.P (VRL-06588) - Danii Denís 
7. Siuri (VRL-11290) - PP’s Nasta Lento VH15-018-1596 
8. Miltsu (VRL-05564) - Snilli Onu VH12-060-0030 
9. Veera (VRL-14299) - A.I. Pikkuvadelmavene VH14-018-1106 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531 
12. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593 
13. Miltsu (VRL-05564) - Viperclaw VH16-027-0004 
14. Miltsu (VRL-05564) - Kingcoed Una VH12-026-0360 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Haavelaakson Kapina VH02-018-9184 
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756 
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530 
18. Sonja.P (VRL-06588) - Airi Margot 
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Taikasävel VH16-018-0085 
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189 
21. Hazel (VRL-14333) - Valvur Rewa 
22. Em. (VRL-02816) - Viisikon Merirosvo VH16-018-1128