KERJ-kilpailut 19.08.2016

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.08.2016
Vastuuhenkilö Ireth VRL-03777
Järjestyspaikka Viisikko
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Luokkiin max 40 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta max 4 hevosta / luokka
Yksi hevonen max yhteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan

Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin (EI poni- tai hevosluokkiin) ja vain CIC1-tasolle asti.
Ponit (148cm ja alle, rotuun katsomatta) saavat kilpailla maksimissaan CIC2-tasolla.

Osallistuminen

Sähköpostilla osoitteeseen irppasen@gmail.com
Otsikolla KERJ071-80
Muodossa: 
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huom! Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia!

Luokat

1. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
2. Helppo (avoin kaikille)
3. CIC1 (avoin kaikille)

Tulokset

1. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 20/40
1. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri VH16-018-1099  
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Ripeä  
3. miivi (VRL-13320) - Omavika VH16-018-1563  
4. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376  
5. Henni (VRL-02971) - Mörkövaaran Tervajalka VH16-018-1540 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531 
7. Siguri (VRL-11290) - Murroksen Rionna VH16-018-0603 
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kaarnalaivan Kikapo 
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102 
11. Siguri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki VH16-018-1377 
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea 
13. Ninni H. (VRL-05766) - Töppöne VH16-018-1411 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Eryl Llefain VH06-022-4680 
15. Milja H. (VRL-10674) – Jellonakuningas 
16. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nuuva 
17. miivi (VRL-13320) - Erika von Dryft VH16-029-0196 
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä 
19. Rosanna (VRL-13268) - Petäjän Riiviö 
20. miivi (VRL-13320) - Salatapa 

2. Helppo (avoin kaikille) 36/40
1. Ally (VRL-13679) - Bramwell Gingin VH16-010-0056  
2. miivi (VRL-13320) - Pärren Nipin Napin VH15-018-1684  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113  
4. Rosanna (VRL-13268) - Mielenhallitsija  
5. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Uneton VH16-018-1562  
6. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Hattara VH16-018-1507  
7. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju 
8. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
9. Helo (VRL-13822) - Kaunon Venla 
10. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Winna 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Roima 
12. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Varjovaras 
13. Ireth (VRL-03777) - Lapinlauha VH16-018-1405 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462 
15. VP (VRL-14355) - Hattuvaaran Säveltuokio VH16-018-1747 
16. Ireth (VRL-03777) - Kuinka Aurinko Voitettiin VH16-018-1656 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Hevimiesystävä 
18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434 
19. miivi (VRL-13320) - Kaaso 
20. Helo (VRL-13822) - Kettulan Kettutyttö 
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Talvipakkanen VH16-018-1595 
22. Milja H. (VRL-10674) – Sotakarkuri 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427 
24. Helo (VRL-13822) - Juoppohullu 
25. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Piessa 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928 
27. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Juno 
28. Ally (VRL-13679) - Pigtråd Juliette VH16-010-0063 
29. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Valto 
30. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175 
31. Henni (VRL-02971) - Kärmeniemen Vassnäbb VH16-018-1673 
32. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Joselinda VH16-018-1395 
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tinjami VH06-018-5383 
34. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto 
35. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Ruu VH16-018-1159 
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hangenkierä VH16-018-1685 

3. CIC1 (avoin kaikille) 
1. Jenny (VRL-12948) - Satulinnan Rämäpää VH16-018-0878  
2. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502  
3. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Talviuni VH16-018-1626  
4. VP (VRL-14355) - Viisikon Juhannustaika VH16-018-1567  
5. Milja H. (VRL-10674) – Leilein Kiirastuli  
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071 
7. Rosanna (VRL-13268) - Puotilan Kunkku 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 
9. skeleton (VRL-12767) - Wildfire Lancelot VH15-003-0543 
10. Ireth (VRL-03777) - Ruudin Erotomania VH16-018-1655 
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026 
12. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754 
13. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356 
14. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Taikatuuli 
15. Milja H. (VRL-10674) – Tuhlarin Kimurantti 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasmurha 
17. Ally (VRL-13679) - Sapphire VH16-010-0055 
18. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Huurre VH16-018-1627 
19. yersinio (VRL-06303) - Destroid Utopia HILL! VH11-031-0365 
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Eberhard VH15-013-0182 
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Häiriötekijä VH16-018-1936 
22. miivi (VRL-13320) - Fiktion Komia VH15-018-1685 
23. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin VH15-018-2459 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Rimpiviikate 
25. Didi (VRL-14077) - Gin Alanija 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Houdini VH16-018-1693 
27. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244 
29. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto