KERJ-kilpailut 21.08.2016

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.08.2016
Vastuuhenkilö Ireth VRL-03777
Järjestyspaikka Viisikko
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Luokkiin max 40 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta max 4 hevosta / luokka
Yksi hevonen max yhteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan

Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin (EI poni- tai hevosluokkiin) ja vain CIC1-tasolle asti.
Ponit (148cm ja alle, rotuun katsomatta) saavat kilpailla maksimissaan CIC2-tasolla.

Osallistuminen

Sähköpostilla osoitteeseen irppasen@gmail.com
Otsikolla KERJ071-80
Muodossa: 
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huom! Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia!

Luokat

1. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
2. Helppo (avoin kaikille)
3. CIC1 (avoin kaikille)

Tulokset

1. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 20/40
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea  
2. Siguri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki VH16-018-1377  
3. Siguri (VRL-11290) - Murroksen Rionna VH16-018-0603  
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531  
5. miivi (VRL-13320) - Erika von Dryft VH16-029-0196 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä 
7. Henni (VRL-02971) - Mörkövaaran Tervajalka VH16-018-1540 
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Ripeä 
9. Milja H. (VRL-10674) – Jellonakuningas 
10. Ninni H. (VRL-05766) - Töppöne VH16-018-1411 
11. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376 
12. Rosanna (VRL-13268) - Petäjän Riiviö 
13. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nuuva 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Eryl Llefain VH06-022-4680 
15. miivi (VRL-13320) - Salatapa 
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102 
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189 
18. miivi (VRL-13320) - Omavika VH16-018-1563 
19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri VH16-018-1099 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kaarnalaivan Kikapo 

2. Helppo (avoin kaikille) 36/40
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928  
2. VP (VRL-14355) - Hattuvaaran Säveltuokio VH16-018-1747  
3. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113  
4. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434  
5. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Winna  
6. Ally (VRL-13679) - Bramwell Gingin VH16-010-0056  
7. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Uneton VH16-018-1562 
8. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
9. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175 
10. Helo (VRL-13822) - Juoppohullu 
11. Henni (VRL-02971) - Kärmeniemen Vassnäbb VH16-018-1673 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hevimiesystävä 
13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Talvipakkanen VH16-018-1595 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462 
15. Milja H. (VRL-10674) – Sotakarkuri 
16. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hangenkierä VH16-018-1685 
17. miivi (VRL-13320) - Kaaso 
18. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Roima 
19. Helo (VRL-13822) - Kettulan Kettutyttö 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427 
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Ruu VH16-018-1159 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tinjami VH06-018-5383 
23. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Hattara VH16-018-1507 
24. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju 
25. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Piessa 
26. Rosanna (VRL-13268) - Mielenhallitsija 
27. Ireth (VRL-03777) - Lapinlauha VH16-018-1405 
28. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Valto 
29. Helo (VRL-13822) - Kaunon Venla 
30. Ireth (VRL-03777) - Kuinka Aurinko Voitettiin VH16-018-1656 
31. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Varjovaras 
32. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto 
33. miivi (VRL-13320) - Pärren Nipin Napin VH15-018-1684 
34. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Joselinda VH16-018-1395 
35. Ally (VRL-13679) - Pigtråd Juliette VH16-010-0063 
36. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Juno 

3. CIC1 (avoin kaikille) 
1. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356  
2. VP (VRL-14355) - Viisikon Juhannustaika VH16-018-1567  
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026  
4. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502  
5. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754  
6. Didi (VRL-14077) - Gin Alanija 
7. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Huurre VH16-018-1627 
8. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690 
9. Jenny (VRL-12948) - Satulinnan Rämäpää VH16-018-0878 
10. yersinio (VRL-06303) - Destroid Utopia HILL! VH11-031-0365 
11. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin VH15-018-2459 
12. Milja H. (VRL-10674) – Leilein Kiirastuli 
13. Milja H. (VRL-10674) – Tuhlarin Kimurantti 
14. Ireth (VRL-03777) - Ruudin Erotomania VH16-018-1655 
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Häiriötekijä VH16-018-1936 
16. Rosanna (VRL-13268) - Puotilan Kunkku 
17. Ally (VRL-13679) - Sapphire VH16-010-0055 
18. skeleton (VRL-12767) - Wildfire Lancelot VH15-003-0543 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasmurha 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244 
22. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto 
23. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Taikatuuli 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Rimpiviikate 
25. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Talviuni VH16-018-1626 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Houdini VH16-018-1693 
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Eberhard VH15-013-0182 
29. miivi (VRL-13320) - Fiktion Komia VH15-018-1685