KERJ-kilpailut 20.08.2016

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.08.2016
Vastuuhenkilö Ireth VRL-03777
Järjestyspaikka Viisikko
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Luokkiin max 40 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta max 4 hevosta / luokka
Yksi hevonen max yhteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan

Suomen(pien)hevoset saavat osallistua vain avoimiin ja sh-luokkiin (EI poni- tai hevosluokkiin) ja vain CIC1-tasolle asti.
Ponit (148cm ja alle, rotuun katsomatta) saavat kilpailla maksimissaan CIC2-tasolla.

Osallistuminen

Sähköpostilla osoitteeseen irppasen@gmail.com
Otsikolla KERJ071-80
Muodossa: 
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huom! Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia!

Luokat

1. Tutustumisluokka (avoin kaikille)
2. Helppo (avoin kaikille)
3. CIC1 (avoin kaikille)

Tulokset

1. Tutustumisluokka (avoin kaikille) 20/40
1. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376  
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hurmurivaltias VH16-018-0189  
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kolea  
4. Siguri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki VH16-018-1377  
5. Henni (VRL-02971) - Mörkövaaran Tervajalka VH16-018-1540 
6. Milja H. (VRL-10674) – Jellonakuningas 
7. Siguri (VRL-11290) - Murroksen Rionna VH16-018-0603 
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pikkuliitäjä VH16-018-1102 
9. miivi (VRL-13320) - Omavika VH16-018-1563 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kaarnalaivan Kikapo 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Eryl Llefain VH06-022-4680 
12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Neteeri VH16-018-1099 
13. miivi (VRL-13320) - Erika von Dryft VH16-029-0196 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rekiina VH16-018-0531 
15. Ninni H. (VRL-05766) - Töppöne VH16-018-1411 
16. miivi (VRL-13320) - Salatapa 
17. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Nuuva 
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulella Käyvä 
19. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Ripeä 
20. Rosanna (VRL-13268) - Petäjän Riiviö 

2. Helppo (avoin kaikille) 36/40
1. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Valto  
2. Henni (VRL-02971) - Kärmeniemen Vassnäbb VH16-018-1673  
3. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Winna  
4. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Hattara VH16-018-1507  
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Ruu VH16-018-1159  
6. Ireth (VRL-03777) - Kuinka Aurinko Voitettiin VH16-018-1656  
7. Helo (VRL-13822) - Kaunon Venla 
8. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Talvipakkanen VH16-018-1595 
9. Siguri (VRL-11290) - Hattuvaaran Juno 
10. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Piessa 
11. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113 
12. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Roima 
13. Ninni H. (VRL-05766) - Hiiden Varjotaika VH16-018-1175 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462 
15. miivi (VRL-13320) - Kuuralehdon Iku-Turso VH16-018-1728 
16. Milja H. (VRL-10674) – Sotakarkuri 
17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434 
18. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Kykykeiju 
19. Ally (VRL-13679) - Pigtråd Juliette VH16-010-0063 
20. Rosanna (VRL-13268) - Mielenhallitsija 
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Joselinda VH16-018-1395 
22. Milja H. (VRL-10674) – Ajan Kosto 
23. VP (VRL-14355) - Mörkövaaran Uneton VH16-018-1562 
24. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Hangenkierä VH16-018-1685 
25. Helo (VRL-13822) - Juoppohullu 
26. miivi (VRL-13320) - Kaaso 
27. miivi (VRL-13320) - Pärren Nipin Napin VH15-018-1684 
28. Ireth (VRL-03777) - Lapinlauha VH16-018-1405 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tinjami VH06-018-5383 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hevimiesystävä 
32. Ally (VRL-13679) - Bramwell Gingin VH16-010-0056 
33. Helo (VRL-13822) - Kettulan Kettutyttö 
34. VP (VRL-14355) - Hattuvaaran Säveltuokio VH16-018-1747 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Snillin Hopeasiipi VH14-018-0427 
36. Milja H. (VRL-10674) – Vennamon Varjovaras 

3. CIC1 (avoin kaikille) 
1. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Rimpiviikate  
2. Milja H. (VRL-10674) – Keikarin Taikatuuli  
3. Ally (VRL-13679) - Sapphire VH16-010-0055  
4. yersinio (VRL-06303) - Destroid Utopia HILL! VH11-031-0365  
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244  
6. Milja H. (VRL-10674) – Leilein Kiirastuli 
7. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin VH15-018-2459 
8. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Karvakamu VH16-018-1754 
9. Jenny (VRL-12948) - Tarinankertoja VH15-018-0356 
10. miivi (VRL-13320) - Fiktion Komia VH15-018-1685 
11. Didi (VRL-14077) - Gin Alanija 
12. VP (VRL-14355) - Viisikon Juhannustaika VH16-018-1567 
13. Milja H. (VRL-10674) – Susijengin Tervalehto 
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Häiriötekijä VH16-018-1936 
15. skeleton (VRL-12767) - Wildfire Lancelot VH15-003-0543 
16. Ireth (VRL-03777) - Ruudin Erotomania VH16-018-1655 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasmurha 
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Swunsch VH16-013-0026 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion D. Eberhard VH15-013-0182 
21. Rosanna (VRL-13268) - Puotilan Kunkku 
22. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502 
23. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Talviuni VH16-018-1626 
24. Milja H. (VRL-10674) – Tuhlarin Kimurantti 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071 
26. miivi (VRL-13320) - Jopelo VH15-018-1690 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Wiherkankaan Houdini VH16-018-1693 
28. Jenny (VRL-12948) - Satulinnan Rämäpää VH16-018-0878 
29. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Huurre VH16-018-1627