VVJ-kilpailut 21.03.2015

Kilpailupäivä 21.03.2015
Viimeinen ilmoittautumispäivä 19.03.2015
Vastuuhenkilö Ireth VRL-03777
Järjestyspaikka Viisikko
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Luokkiin max 30 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen max yhteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

Sähköpostilla osoitteeseen irppasen@gmail.com
Otsikolla VVJ005-9

Huom! Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!

Muodossa: 

Yksiöluokkiin
Luokka
Ajaja (VRL-xxxxx) - Hevonen VHxx-xxx-xxxx

Pariluokkiin
Luokka
Ajaja (VRL-xxxxx) - Hevonen VHxx-xxx-xxxx && Hevonen VHxx-xxx-xxxx

Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia!

Luokat

1. Noviisi yhdistetty yksiköille
2. Vaativa yhdistetty yksiköille
3. Noviisi yhdistetty parivaljakoille

Tulokset

1. Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30
1. Suvi (VRL-01248) - Karkurannan Skye VH14-028-0415  
2. Anniina N. (VRL-09182) - Kikon Olivier VH15-018-0325  
3. Wuuki. (VRL-13582) - Metsälammen Heinähäntä VH14-017-0399  
4. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532  
5. Milja (VRL-00692) - Lochlainn VH15-046-0047  
6. Nerita (VRL-12557) - Matilde av. Kleppur VH15-053-0052 
7. Dimma (VRL-08204) - Björktrast Inc VH13-028-0105 
8. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 
9. Nerita (VRL-12557) - Melody v.d. Sinfor 
10. Ireth (VRL-03777) - Sulonevan Epic VH04-024-8709 
11. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549 
12. Riella (VRL-01744) - Too-Ticki 
13. Milja (VRL-00692) - Kelda v. Ahlstedt VH15-053-0070 
14. Nerita (VRL-12557) - MS Cry Me A River VH06-013-8317 
15. suba (VRL-12468) - Sigvard LAC VH14-053-0109 
16. Riella (VRL-01744) - Laila v. Moons VH12-017-0518 
17. Riella (VRL-01744) - Decadence Dei VH06-017-7528 
18. Milja (VRL-00692) - Pirunkorven Tilkku VH14-018-1972 
19. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006 
20. Vilma (VRL-13562) - Scarmiglione 
21. Jackeye (VRL-13417) - Regina v.d. Bellgrove VH13-040-0514 
22. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Liittolainen VH14-018-1581 
23. suba (VRL-12468) - Tiilikan Nekku VH14-017-0217 
24. Vilma (VRL-13562) - Metsälammen Delila 
25. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265 
26. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino VH15-018-0335 
27. Suvi (VRL-01248) - Bråkmaker VH13-053-0066 
28. Ireth (VRL-03777) - Escalda VH12-153-0001 
29. Ireth (VRL-03777) - Március Caroline VH06-017-4802 
30. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122 

2. Vaativa yhdistetty yksiköille 28/30
1. Nerita (VRL-12557) - Cerinan VH14-046-0055  
2. Örp (VRL-13239) - Március Shalott  
3. Satu (VRL-12808) - Kukkiksen Velmu-Kaveri VH12-018-0415  
4. Frida (VRL-05826) - Chaos Nouveau F  
5. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093  
6. Frida (VRL-05826) - Spontaani Vintiö 
7. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121 
8. Vilma (VRL-13562) - Vargas Aspentia 
9. Dimma (VRL-08204) - Alegren Onnen-Poika VH13-018-0888 
10. Frida (VRL-05826) - Mollamaija 
11. Vilma (VRL-13562) - Liljegård Mariella 
12. Wuuki. (VRL-13582) - Rhonada WUK VH14-024-0242 
13. Nerita (VRL-12557) - Ramya Dynawd VH14-046-0054 
14. Ireth (VRL-03777) - Catspeak Dei 
15. Vilma (VRL-13562) - Orchid Maleovolance 
16. suba (VRL-12468) - Reposaaren Xavier VH14-017-0383 
17. Ireth (VRL-03777) - Arvolaakson Sinituuli VH14-018-1109 
18. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi VH15-018-0283 
19. Dimma (VRL-08204) - Liona VR VH04-019-4341 
20. suba (VRL-12468) - Reposaaren Patrik VH14-017-0300 
21. Antsu (VRL-09509) - Full Of Hope VH15-012-0028 
22. Suvi (VRL-01248) - Catelijne van Holmes VH13-040-0677 
23. Dimma (VRL-08204) - Neste Stjerne VH14-053-0054 
24. Suvi (VRL-01248) - Holly VH05-028-1082 
25. Örp (VRL-13239) - Viisikon Kolea 
26. Örp (VRL-13239) - Carmen 
27. Suvi (VRL-01248) - Dromos Regalis VH13-171-0002 
28. Nerita (VRL-12557) - Wyat Cookie Monster VH14-017-0360 

3. Noviisi yhdistetty parivaljakoille 17/30
1. Veera R. (VRL-10735) - Sverre && Sølvi  
2. Ireth (VRL-03777) - Fiktion Proosa VH15-018-0374 && Viisikon Nuttu Nurin VH15-018-0201  
3. Veera R. (VRL-10735) - GL Selene && Diarmuid Dei  
4. Suvi (VRL-01248) - Erna's Myrkrida VH05-099-9397 && Faunna's Leacy VH06-099-9483  
5. suba (VRL-12468) - Walda av Kleppur VH14-053-0126 && Derian Idona VH14-053-0068 
6. Ireth (VRL-03777) - Kadotettu Jessiina VH14-018-0658 && Ulapan Suljettu Sydän VH15-018-0160 
7. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby VH14-017-0216 && Brina v. Moons VH15-017-0111 
8. Örp (VRL-13239) - Elaine && Bailey 
9. Nerita (VRL-125579 - Happy Beata PA VH12-017-0464 && Cs.SooSoo VH05-017-5165 
10. Dimma (VRL-08204) - Claridge Juliette VH14-053-0176 && Bonynight's Kiwi 
11. Nerita (VRL-12557) - Wyat Pursey Pink VH14-017-0585 && Bete Noire Dei VH14-017-0586 
12. Nerita (VRL-12557) - Wyat Pangle Jangle VH14-017-0441 && Gehenna v. Moons VH13-017-0384 
13. Örp (VRL-13239) - Viisikon Ripeä && Viisikon Tuulella Käyvä 
14. suba (VRL-12468) - Jarl av Rågkross VH14-053-0025 && Derian Jolgeir VH14-053-0142 
15. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Skafloc VH12-028-0060 && Apollon II CRE VH12-181-0001 
16. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826 && Vasileios II VH13-181-0001 
17. Veera R. (VRL-10735) - Pirunkorven Kastepisara && Haarlan Haliva