KRJ-kilpailut 24.07.2016

Viimeinen ilmoittautumispäivä 13.07.2016
Vastuuhenkilö Ireth VRL-03777
Järjestyspaikka Myyränkolo
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

Luokkiin max 30 osallistujaa
Yhdeltä ratsastajalta max 3 hevosta / luokka
Yksi hevonen max kahteen luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan

Huom! Ponit (säkäkorkeus alle 148cm) eivät voi osallistua Vaativa B -tasoa vaativampiin luokkiin!

Osallistuminen

Sähköpostilla osoitteeseen irppasen@gmail.com
Otsikolla Myyris KRJ31-70
Muodossa: 
Luokka / luokat
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huom! Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista! Samaan luokkaan tulevat yhden luokkaotsikon alle, kiitos.

Viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, seuraan kuuluminen ja hevosen VH-tunnus ovat vapaaehtoisia.

Luokat

1. Grand Prix
2. Grand Prix

Tulokset

1. Grand Prix 30/30
1. Creimeide (VRL-06904) - Serellenders Difference  
2. VP (VRL-14355) - Angry Man 13 VH16-259-0018  
3. felissa (VRL-04000) - Wyrda Iced Cranberry Muffin VH16-031-0487  
4. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420  
5. Cery (VRL-02116) - Queens Anne's Revenge VH16-259-0012  
6. miivi (VRL-13320) - Delicate Pinocchio VH16-031-0509 
7. miivi (VRL-13320) - Alex 
8. Otterley Wilson (VRL-12757) - Lawanda 
9. Creimeide (VRL-06904) - Serellenders Cold & Grey 
10. Nerita (VRL-12557) - Delicate Cascade 
11. Cery (VRL-02116) - Piccadilly Circus VH16-229-0006 
12. felissa (VRL-04000) - Serellenders Stockholm Chic VH16-031-0499 
13. VP (VRL-14355) - Thirteen Sun Stone VH16-259-0017 
14. Creimeide (VRL-06904) - Rise Like a Phoenix 5318 
15. Helo (VRL-13822) - Serellenders Colette 
16. Helo (VRL-13822) - Wolf's Loreen 
17. Cery (VRL-02116) - Thirteen Taittinger VH16-259-0007 
18. Otterley Wilson (VRL-12757) - Venetia 
19. Nerita (VRL-12557) - Athens Goes Apples DFC 
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Amaranth 
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Prudence 
22. Nerita (VRL-12557) - Pink Panama DFC 
23. Otterley Wilson (VRL-12757) - Carmela 
24. Jannica (VRL-04799) - Rammsteam Flow VH13-031-0336 
25. Helo (VRL-13822) - Serellenders Saraneda 
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Blake VH16-031-0533 
27. VP (VRL-14355) - Devorah VH16-021-0266 
28. Christine (VRL-12184) - Bergsteigen VH16-011-0128 
29. Christine (VRL-12184) - Spawn SVM VH16-011-0156 
30. miivi (VRL-13320) - Rick 

2. Grand Prix 30/30
1. Christine (VRL-12184) - Spawn SVM VH16-011-0156  
2. Otterley Wilson (VRL-12757) - Alwin WSH  
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Blake VH16-031-0533  
4. Cery (VRL-02116) - Thaena VH16-139-0014  
5. Helo (VRL-13822) - Serellenders Saraneda  
6. felissa (VRL-04000) - Versense PB VH13-021-0164 
7. Creimeide (VRL-06904) - Serellenders Difference 
8. Nerita (VRL-12557) - Shadow's Non Capisco 
9. Jannica (VRL-04799) - Rammsteam Flow VH13-031-0336 
10. VP (VRL-14355) - Thirteen Sun Stone VH16-259-0017 
11. felissa (VRL-04000) - Versace Wolf VH16-011-0127 
12. Cery (VRL-02116) - Pandemic VH16-259-0011 
13. Nerita (VRL-12557) - Wyrda Dragonwar 
14. Otterley Wilson (VRL-12757) - Justus WSH 
15. Christine (VRL-12184) - Bergsteigen VH16-011-0128 
16. miivi (VRL-13320) - Alex 
17. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Amaranth 
18. miivi (VRL-13320) - Delicate Pinocchio VH16-031-0509 
19. felissa (VRL-04000) - Hukkapuron BB8 VH16-031-0531 
20. Creimeide (VRL-06904) - Serellenders Cold & Grey 
21. Otterley Wilson (VRL-12757) - Dieter WSH 
22. Helo (VRL-13822) - Wolf's Loreen 
23. Nerita (VRL-12557) - Rum Tum Tugger Wolf 
24. miivi (VRL-13320) - Rick 
25. Helo (VRL-13822) - Serellenders Colette 
26. VP (VRL-14355) - Angry Man 13 VH16-259-0018 
27. Cery (VRL-02116) - Thirteen Thiénot 
28. Creimeide (VRL-06904) - Rise Like a Phoenix 5318 
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Prudence 
30. VP (VRL-14355) - Devorah VH16-021-0266